loader

Hakkimizda


ORSAMTIP ORTOPEDI VE CERRAHI ALETLER, MÜŞTERI MEMNUNIYETINI, SÜREKLI GELIŞMEYI, KALITEYI, REKABETÇI FIYATLARA SAHIP OLMAYI, EKIP ÇALIŞMASINI, SOSYAL SORUMLULUĞU, PROFESYONEL YÖNETIM ANLAYIŞINI, TEKNOLOJIK GELIŞMELERE UYGUNLUĞU VE PAYLAŞIMI ESAS ALAN BIR ANLAYIŞLA MEDIKAL SEKTÖRÜNDE DÜNYA ÇAPINDA LIDER BIR KURULUŞ OLMAYI KENDINE "VİZYON" EDINMIŞ BIR KURULUŞTUR.

 

 

 

 

MİSYONUMUZ;

İÇ VE DIŞ PAZARLARDA, INSAN SAĞLIĞINI KORUMAYI AMAÇLAYAN VE TEDAVI SAĞLAYAN ULUSLARARASI STANDARTLARDAKI ÜRÜNLERI PAZARA SUNMAK,

SÜREKLI VE DENGELI BIR ŞEKILDE BÜYÜMEK, MÜŞTERILERIMIZIN MEMNUNIYETINI VE SAĞLIK

SEKTÖRÜNDEN BEKLENTILERINI KARŞILARKEN ÇEVREYE VE TOPLUMA SAYGI GÖSTERMEK,

DONANIMLI VE EĞITIMLI KADROMUZLA ILERI TEKNOLOJIYE SAHIP ÜRÜNLERIMIZI TÜM SAĞLIK KURUMLARIMIZA MÜKEMMEL HIZMET KALITESIYLE SUNMAKTIR.

 

STRATEJIK HEDEFLER;

TÜRKIYE’DE VE DÜNYANIN HER YERINDE YAYGIN, GÜVENILIR VE AYNI KALITEDE HIZMET SUNAN BIR FIRMA OLMAK

MÜŞTERILERIMIZIN VE ÇALIŞANLARIMIZIN KOŞULSUZ TATMIN VE MEMNUNIYETI ILE VERDIĞIMIZ TÜM HIZMETLERDE TÜRKIYE’DE EN IYISI OLMAYA DEVAM EDEREK ÖRNEK ŞIRKET OLMAK. KALICI GÜVEN ORTAMI YARATILMASI VE BU ORTAMIN SÜRDÜRÜLMESI EN YENI TEKNOLOJI, ÜRÜN VE HIZMET SUNUMU ILE ALANINDA ÖNCÜ FIRMA OLMAK

VAR OLAN KALITE YÖNETIM SISTEMININ GELIŞEREK SÜRDÜRÜLMESI TEKNOLOJI, KALITE VE GÜVEN KONUSUNDA FIRMAMIZI ZIRVEYE TAŞIMAK.

KURUMSAL
Hakkimizda

Sizi arayalim!

Sizi Arayalim!